İzmir Mobilya Tamir

İZMİR MOBİLYA TAMİR & RESTORASYON

 

MOBİLYALARINIZI YENİLEYİN VE YENİDEN KULLANIN

 

İzmir Mobilya Yerinde Bakım ve Onarım işlemleri, profesyonel mobilya ustalarımız, değiştirme maliyetlerinin küçük bir kısmıyla, ev ve ofis mobilyalarınızı yeni gibi durumuna geri döndürebilir, onarabilir veya iyileştirebilir. Ev mobilyalarınızın, parke zeminlerinizin, kapılar, çekmeceler, dolaplar, masa sandelye ve ahşap doğrama işlerinizin bakımı için İzmir mobilya tamir servis hizmeti sunan İzevim`e güvenebilirsiniz. Yüksek maliyetler ile satın almış olduğunuz ev ve işyerlerinizde kullanmış olduğunuz mobilyaların daha uzun süreler kullanabilmeniz için tamir ve bakımları mutlaka yaptırılmalı. İzmir mobilya tamir konusunda hizmet veren firmamız kullanım dan kaynaklı yada taşınma sırasında sökülüp takılmasından kaynaklı arızalar oluşabilir montaj ve tamir konusunda uzman ekiplerimiz bu gibi durumlarda keşif yaparak değişmesi gereken parçaların tespiti yapılarak mobilyalarınızdaki sorunları ivedi şekilde gidermektedir

Mobilya Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Mobilya tamir bakım için keşif sonrası arızalanmış aksamların tespiti yapılarak örnek vermek gerekirse menteşeler, raylar, kapı kolları ve kilitleri, kulpar vb. gibi kullanım hatası veya montaj hatası yada ürünün işlevini yitirmiş olmasından dolayı bu ürünlerin değişmesine gerek duyulabilir. Mobilya aksesuarları alınırken mobilyanızda kullanılan ürünle birebir aynı marka yada eş değer markanın aynı özelliklerindeki ürün alınmalı farklı ürün yerine uyum sağlamaycakdır. Mobilya aksesuarları çok çeşitlilik gösterdiği için her mobilya imalatçısı farklı marka ürün kullanabiliyor bu nedenle mobilya arızalarınızın mutlaka yerinde keşif yapılarak bozulan kırılan parçanın mutlaka tespiti yapılmalıdır. İzmir mobilya tamir fiyatları için keşif sonrası fiyat verilecekdir.

Onarım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken detaylı konular bulunuyor. Örneğin değişim ve parça gereksinimi duyulduğunda bu konuda ürüne en uygun yedek parçanın kullanılıyor olması mobilya tamiri sonrasında eşyanın ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlayacaktır. Bu konuda İzmir mobilya tamir ekibimiz gereken hassasiyeti göstererek en iyi yedek parça desteğini sağlayacak ve ürünlerinizin ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlayacaktır.

İzevim mobilya tamir firması olarak başlıca ürünlerini kullandığımız mobilya aksesuar grubu markalarını şu şekilde sıralarayabiliriz.

 

Menteşe ve ray grubunda Samet, Yeniler, Blum, Hettic, Can Menteşe, Albatur

 

Kapı Kolu kilit ve kulp markaları, Doğanlar Kapı Kolu, Erkul Kulp, Çebi Kulp, Nobel

Ayder mobilya aksesuaları

 

İzevim mobilya tamir servisi mobilya ürünlerinizin tamir sürecinde size kaliteli zamanında servis hizmeti sunmanın yanı sıra kaliteli ürünleri sizlere önererek mobilya ürünlarinizin daha uzun süreli kullanmanızı sağlamak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır.

 

İzevim, evinizdeki mobilyaları onarmak veya eski haline getirmek için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunar.

 

Mobilya Tamir konusundan neler yapmaktayız.

 

Kapı kol kilitlerin değişimi.

Kulp değişimi.

Menteşe ve rayların değişimi.

Mutfak dolabı menteşe değişimi.

Mutfak dolabı ray değişimi.

Banyo dolabı ray değişimi.

Dolap ve koltukların teker değişimi.

 

 

Sizlere Moilyalarınızı temizleme ve korumanız için kısa bilgi vermek isteriz.

 

1. Sabun ve su ile temizleyiniz.

 

Nemli bir bez ve yumuşak bir bulaşık sabunu genellikle mobilyalarınızı temizlemek için ihtiyacınız olan tek şeydir. Temizledikten sonra sabunsuz, nemli bir bezle durulayın; sonra yüzeyi üçüncü bir bezle kurulayın. Amonyak içeren tüm temizleyicilerden kaçının; amonyak ahşap mobilyalara zarar verebilir.

 

 

2. Mobilyalarınızın tozunu alın.

 

Mobilyalarınızın tozunu almak için yumuşak, kuru, tüy bırakmayan bir bez veya fırça kullanın. Sık toz alma, yüzeyin istenmeyen kum ve kir birikmesine karşı korunmasına yardımcı olur.

 

3. Kapı kolları ve kulpların temizliği.

 

Kapı kolları nikel veya boyalı olduğu için sabunla temizlemekten kaçının nemli bez ile temizlemelisiniz sabun ile temizler iseniz kollarda ve kulplarda zamanla solma ve kaplamalarında atmalar oluşur.

 

4. Bardaklar için bardak altlığı kullanın.

 

Çirkin su halkalarını azaltmak için her zaman keçe veya mantar tabanlı bardak altlıkları kullanın. Ahşap mobilyalarınızın yüzeyinde asla su kalmasına izin vermeyin.

 

5. Sıcak yemekler için altlık kullanın.

 

Mobilyaları sıcak servis tabaklarından doğal lifli bir masa örtüsü, fırın eldiveni veya altlık ile koruyun. Sıcak tabakları ve tabakları doğrudan ahşap bir yüzeye yerleştirmek istenmeyen yanık izlerine ve lekelere neden olabilir.

 

6. Mobilyaları doğrudan güneş ışığından uzak tutun.

 

Güneş ışığı mobilyaları kurutabilir ve ahşap yüzeyleri soldurabilir. Güneşten gelen ısı cilaları eritebilir ve onarılması zor çatlaklar oluşturabilir.

İzmir Mobilya Kapı Tamiri, izmir mobilya tamir fiyatları, izmir ofis mobilyaları tamiri, izmir otel mobilya tamiri, İzmir Mobilya Tamir Firması, izmir mobilya tamiri yapan yerler, izmir marangoz, izmir mobilya tamir firması, izmir mobilya tamir firmaları, izmir mobilya tamir şirketi, İzmir Ray Dolap Tamiri, İzmir Ofis Mobilya Tamiri, İzmir Mobilya Montajı, İzmir Mutfak Dolap Tamiri, İzmir Dolap Menteşe Tamiri, İzmir Sandalye Tamiri, İzmir Mobilya Tamiri, İzmir mobilya tamiri fiyatları, İzmir eski mobilya tamiri , İzmir Mutfak Dolabı Kapak , İzmir Mutfak Dolabı Menteşe Değişimi +İzmir Mutfak Dolabı Çekmece Değişimi , İzmir Raydolap Kulp Tamiri, İzmir Raydolap Tamiri , İzmir Mutfak Dolabı Ray Değişimi, İzmir Mutfak Dolabı Ray Tamiri, İzmir Mutfak Dolabı Ayak Değişimi , İzmir Mutfak Dolabı Ayak Tamiri, İzmir Mutfak Dolabı Kulp Değişimi , İzmir Mutfak Dolabı Kulp Tamiri , İzmir Mutfak Dolabı Tamiri, İzmir gardrop tamiri, İzmir ahşap kapı tamiri , İzmir Portmanto tamiri, izmir mobilya tamirci, izmir mobilya tamircisi, izmir ahşap mobilya tamir servisi, izmir mobilyacı, izmir en uygun mobilya tamir yapan yer

Urla Mobilya Tamir - Güzelbahçe Mobilya Tamir - Çeşme Mobilya Tamir - Karşıyaka Mobilya Tamir - Alsancak Mobilya Tamir - Balçova Mobilya Tamir - Narlıdere Mobilya Tamir - Konak Mobilya Tamir - Bornova Mobilya Tamir - Gaziemir Mobilya Tamir - Seferihisar Mobilya Tamir - Menderes Mobilya Tamir - Kemalpaşa Mobilya Tamir - Buca Mobilya Tamir - Alaçatı Mobilya Tamir - Mavişehir Mobilya Tamir -